قوانین وب سایت ایران اهم

سلام خدمت شما کاربر گرامی وب سایت ایران اهم
تمام کاربرانی که می‌خواهند عضو شوند یا محصولی خریداری کنند باید ابتدا قوانین را مطالعه کرده و سپس نسبت به عضویت یا خرید اقدام نمایند؛ در غیر این صورت مسولیت اصلی به عهده کاربر است. هم چنین توجه داشته باشید که عضویت در سایت ایران اهم و یا خرید از آن به معنای مطالعه و قبول قوانین این وب سایت می باشد.
قوانین عمومی سایت ایران اهم :
تمامی فعالیت‌ های وب سایت ایران اهم بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
وب سایت ایران اهم اجازه دارد در زمان‌های مقتضی، نسبت به ویرایش و اصلاح قوانین خود اقدام کند. هم چنین ایران اهم خود را موظف می‌داند که قوانین جدید را در صورتی که روی کاربران تاثیر بگذارد، به آن‌ها اطلاع دهد. کاربران می‌توانند در زمان تعیین شده اقدامات لازم را برای هماهنگی با قوانین جدید انجام دهند.
1) عضویت در سایت ایران اهم
کاربران می‌توانند به صورت رایگان در وب سایت ایران اهم عضو شوند.
(کاربران باید توجه داشته باشند که با اطلاعات واقعی نسبت به عضویت اقدام کنند، در غیر این صورت مسئولیت آن متوجه خود کاربر است.)
۲) خرید از سایت ایران اهم
(کاربران موظف اند تا قبل از خرید محصولات، در سایت عضو شوند. سپس اطلاعات و توضیحات کامل محصول مورد نظر را در صفحه مربوط به آن مطالعه کنند و در صورت تایید، اقدام به خرید کنند. وب سایت ایران اهم هم موظف است فایل های دانلود محصول را ذر پنل کاربری و همچنین صفحه محصول در اختیار مشتری قرار دهد.)
تبصره ۱: در صورتی که کاربر با هویت غیر واقعی اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تماس و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سایت ایران اهم حق دارد سفارش مشتری را در سایت مسدود کند.
تبصره ۲: به دلیل سوء استفاده های احتمالی هیچگونه گارانتی بازگشت وجه در سایت ایران اهم تعریف نشده است. کاربر موظف است در هنگام خرید از سایت اطلاعات مربوط به محصول را کاملا مطالعه کند و سپس اقدام به خرید کند.
۳) حق کپی رایت محصولات ایران اهم
(حق امتیاز کلیه محصولات برای ایران اهم محفوظ می باشد و هرگونه کپی‌ برداری یا بازنشر، فروش غیر مجاز محصولات و استفاده از بخشی یا کل محتوای آموزش‌ها به هر شکلی غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.)
تبصره: تنها خریدار محصولات می تواند از آن استفاده کند و حق تکثیر یا فروش بخشی از محصول یا کل آن را به شخص یا اشخاص دیگر ندارد. در صورت مشاهده، حساب کاربری فرد خاطی در سایت برای همیشه مسدود شده و از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا اقدام به برخورد قانونی خواهد شد.
۴) پشتیبانی در سایت ایران اهم
(در صورت بروز مشکل در خرید از سایت یا استفاده از محصولات می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با پشتیبان در تماس باشید.)